Webmaster Blog Nedir Ne İşe Yarar

, , 7 Comments

webmaster blog

webmaster blog

Webmaster, web site kuran-geliştiren kişilere denir. Webmaster blog ise bir webmasterın birşeyler paylaşmak-karalamak için kurduğu sitedir. Bu siteyi kurmaktaki asıl amacımız Google’ın davranışları ölçmek. Google internet pazarının neredeyse %90’ını elinde tutmaktadır. Bu sebepledir ki bu arama motorunda istenen kelimelerde ilk sıralarda çıkmak oldukça önemlidir. Webmaster blog olaraktan bizim de böyle hedeflerimiz var. Sitemizi bundan sonra sık sık güncellemeye çalışacağız. Sitemizde siz de birşeyler paylaşmak isterseniz iletişim sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Webmaster Blog

Sitemizde şimdilik sevilen videoları ve güncel konuları bulunduracağız. Güzellik ve cilt bakımı kategorilerimize içerik sağlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir sonraki yazıda buluşmak üzere, webmaster blog yorumlarınızı bekler.

Daha önce de iPhone Modem Olarak Kullanma konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

7 Responses

 1. Onder Turan

  08/22/2016, 08:05 am

  Benim için bu bilgiler çok yararlı oldu. Paylaşımınız için teşekkürler.. Kolay gelsin!.

  Cevapla
 2. gökhan

  04/09/2012, 09:34 pm

  üstad bende aynı tema yı kurdum fakat üstteki header daki reklam ve logo kısmının editlenmesi engellenmeiş nasıl değiştirebiliriz

  Cevapla
  • admin

   04/11/2012, 12:54 pm

   Temayı http://www.seohocasi.com/full-seo-uyumlu-seohocasi-v3-wp-temasi/ adresinden indirin. Logoyu değiştirmek için tema dosyasındaki logo.png resmini silip kendi logo.png dosyanızı aynı dizine ekleyin ya da wordpress admin panelde soldan en alltaki menüde (seohocası teması) site logo yazan yere logo dosyanızın yolunu girin. Üstteki reklamı değiştirmek için de aynı şekilde seohocası teması menüsüne girip site reklamlar kısmındaki 468×60 Üst Alan Reklam yerine girin reklam kodlarınızı.

   Cevapla

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published