Yangına Kalıcı Çözüm

, , Leave a comment

İnsan hayatını tehdit eden bir afet olan yangından korunmak amacıyla çeşitli önlemler alınmaktadır.

Evimizde olduğu gibi en yakınımızda dahi yer alan yangınları söndürmek amacıyla gazlı söndürme çeşitli yangın söndürme tarzları bulunmaktadır. Bu sistemleri kuracak, uygulamasını yapacak firmaların işinin ehil olması gerekmektedir. Yoksa hem para ödeyip hem de candan olmayı kimse istemez.

Süreikli gelişen ve değişen teknolojiyi takip eden, kalıcı, hızlı, yetkin bir kadroyla hizmet veren Dost Teknoloji Yangın ve Güvenlik Sistemleri, yerli ve uluslar arası standartları içine alan çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

gazlı söndürme

gazlı söndürme

Bu bağlamda, evimizde yangın çıkma ihtimali olan bölümü mutfaktır. Davlumbazlarda biriken yağlar, kullanılan yemek pişirme araçları vb. bizi hep yangınla yüzyüze bırakmaktadır. Mesela davlumbaz söndürme sistemi mutfak yangınlarında riskleri en aza indirmektedir. Bu sistemle tüm farklı risk alanlarını korunur ve tüm yangın riskleri için tedbirler yerine getirilir.

Yangn söndürme teknolojilerinin önde gelenlerinden biri de Bu teknolojilerin önde gelenlerinden bir tanesi fm 200 sistemleridir. Great Lakes şirketi tarafından üretilen sitem yangını söndürmesinin yanında yayılan ısıyı da engeller. Tüm yaşam alanlarına rahatlıkla kurulan sistemle bu alanlar yangına karşı en üst düzeyde korunmuş olur.

Daha önce de Facebook Bedava Konuşma Nasıl Yapılır konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published